خانه / اخبار / اکوادور مقصد اول مهاجران جهان در سال ۲۰۱۴

اکوادور مقصد اول مهاجران جهان در سال ۲۰۱۴

اکوادور-مقصد-مهاجران

موسسه « InterNations » از حدود ۱۴ هزار مهاجر از ۱۶۰ کشور جهان و در خصوص زندگی آنها در خارج از کشور نظرسنجی انجام داده است.

در این نظرسنجی جنبه های متفاوتی همچون کیفیت زندگی، کار، زندگی خانوادگی، اوقات فراغت، دوستان و امور مالی شخصی مورد بررسی قرار گرفته است. این نظرسنجی با هدف شناخت میزان رضایت مهاجران (با انواع روش های زندگی) در همه جنبه های مورد نظر سازمان صورت گرفته است.

در رده بندی بین ۶۱ کشور، «اکوادور» به عنوان نخستین کشور مورد علاقه مردم از لحاظ سهولت در برقراری ارتباط دوستی و هزینه پایین زندگی انتخاب شده است. در این رده بندی لوکزامبورگ و مکزیک پس از اکوادور قرار دارند.

مطابق این گزارش، بیش از ۸ نفر از هر ۱۰ مهاجر (۸۲ درصد) سکنی گزیدن در اکوادور و ایجاد حس بودن در خانه را در این کشور آسان قلمداد کردند.

همچنین بیش از یک سوم مهاجران (۳۷ درصد) با این امر موافق بودند که بدون دانستن زبان اسپانیولی زندگی در این کشور دشوار است. با وجود این ۳۰ درصد از مهاجران معتقدند که یادگیری زبان اسپانیولی بسیار ساده است.

علاوه بر این، اکوادور در مقام نخست از لحاظ شادی‌های شخصی است. ۸۵ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی از روابط خود راضی بودند. نزدیک به نیمی از افراد (۴۴ درصد) نیز گفتند که در زندگی خود به صورت کلی “بسیار شاد” هستند.

با در نظر گرفتن تمامی جوانب تعجب برانگیز نیست که ۹۱ درصد از مصاحبه شوندگان از زندگی خود در اکوادور راضی بوده اند و به همین دلیل تقریبا نیمی از مهاجران این کشور آمریکای جنوبی تصمیم دارند که “احتمالا برای همیشه” در اکوادور بمانند.

با اینکه اکوادور در حوزه “کار کردن در خارج” در مقام پنجم قرار دارد ولی بسیاری از مهاجرانی که در اکوادور زندگی می کنند به دلیل اهداف کاری این کشور را انتخاب نکرده اند.

اکوادور درصد بالایی از بازنشستگان (۳۹ درصد) را جذب کرده است و سن متوسط مهاجران در این کشور ۵۲٫۸ سال است که بالاتر از متوسط جهانی ۳۹٫۵ سال می باشد.

متن کامل این گزارش را در سایت InterNations مشاهده و دریافت کنید.

انتهای پیام/

Telegram-Ad1-gif

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
 
Share

۴ نظر

  1. با تشکر از اطلاعات خودتون. لطفاً راجع به امنیت آن کشور هم اگر اطلاعاتی هست در اختیارمون بزارید.

     
  2. مهرداد سعادتمنذ

    با سلام ایا اکوادور از لحاظ کار و درامد وضغیت مناسبی دارد حد اقله درامد چقدر می باشد

     

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا
آخرین اخبار اقامت اکوادور در تلگرام موسسه
عضو شوید!