خانه / اخبار / حمایت اسپانیا از معافیت ویزای شنگن برای شهروندان اکوادور

حمایت اسپانیا از معافیت ویزای شنگن برای شهروندان اکوادور

معافیت ویزای شنگن برای شهروندان اکوادور

در جلسه وزرای امور خارجه اسپانیا و اکوادور، «خوزه مانوئل گارسیا مارگایو»، وزیر خارجه اسپانیا، از درخواست اکوادور برای حذف ویزای کوتاه مدت شنگن برای شهروندان این کشور حمایت کرد. روند این کار از اوایل سال آینده و پس از به پایان رسیدن پروسه کنونی بررسی قانون اتحادیه اروپا درباره ویزا، آغاز خواهد شد.

«ریکاردو پاتینیو»، وزیر امور خارجه اکوادور و همتای اسپانیایی اش که جمعه گذشته در مادرید با یکدیگر ملاقات داشتند در خصوص مسائل مختلف از جمله معافیت از ویزای شنگن برای سفر توریستی اتباع اکوادور به اروپا و اهمیت افزایش رایزنی در خصوص مسائل سیاسی، اقتصادی، مالی، حقوقی،کنسولی و همکاری های دو جانبه با یکدیگر گفتگو کردند.

در ملاقات گارسیا مارگایو پیشنهاد کرد حمایت وزارت امور خارجه در خصوص قانونی کردن مدارک شهروندان اکوادوری در اسپانیا ادامه یابد.

وزرای خارجه دو کشور همچنین بر اهمیت ایجاد مکانیسمی در جهت افزایش رایزنی های دو جانبه جهت ایجاد گفتگوهای موثر بین دو کشور در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، مالی، حقوقی، کنسولی و همکاری های دو جانبه تاکید کردند.

این مکانیسم می تواند از طریق ملاقات های سالانه در سطح وزرای امور خارجه و جلسات ارزیابی میان مدت بین سفارتخانه های دو کشور در کیتو و مادرید با وزارتخانه های خارجه به اجرا در آید.

در این جلسه دیگر مقامات وزارت خارجه اکوادور همچون معاون وزیر در امور مهاجرت و سفیر اکوادور در اسپانیا نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

Telegram-Ad1-gif

Summary
Review Date
Author Rating
41star1star1star1stargray
 
Share

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا
آخرین اخبار اقامت اکوادور در تلگرام موسسه
عضو شوید!